O naší firmě

logo-fb

2016
Naše společnost uleFones.cz, která vznikla v roce 2016 je dovozcem a prodejcem čínských telefonů na českém trhu. První značkou, kterou společnost na tuzemském trhu maloobchodně prodávala, se stala právě uleFone. uleFones.cz není pouhým prodejcem čínských telefonů, ale zároveň pro tyto značky zajišťuje komplexní podporu, od manuálů, přes záruční, pozáruční servis a telefonickou podporu. Všechny prodávané produkty mají CE certifikát, což značí, že jsou ve shodě s normami Evropské unie a jsou tedy bezpečné a šetrné k životnímu prostředí. Veškeré naše mobilní telefony pochází z České distribuce a disponují českým jazykem.

Naší snahou je nabídnout nové smartphony nejen z Číny za rozumné ceny pro každého, ale hlavně spokojený zákazník. Našimi partnery jsou UleFone, Blackview, Oukitel, Elephone, Xiaomi a DOOGEE. Postupně přidáváme další produkty včetně příslušenství.

Každému zákazníku, který se rozhodne pro nákup u nás, garantujeme 100% zákaznický servis. Neschováváme se za neprůhledné obchodní podmínky a naopak jsme otevřeni každému podnětu či připomínce ze strany zákazníka. Věříme, že s nákupem u nás budete maximálně spokojeni a budete mít důvod se vracet. Pokud nás navíc doporučíte dále, budeme jen rádi.

uleFones.cz

2017
V roce 2017 jsme rozšířili sortiment mobilních telefonů o nové značky Elephone, Xiaomi a DOOGEE. I nadále pro Vás bude rozšiřovat jak sortiment mobilních telefonů a příslušenství. Na všechny nově přidané značky poskytujeme jak 100% záruční tak i pozáruční servis!

2018
I v roce 2018 pokračujeme v rozšiřování našeho sortimentu. Mezi další zařazenou značku patří Nubia, která stává čím dál více oblíbenou. Taktéž nezapomínáme na naši prvotní a primární značku uleFone, která nabízí čím dál více kvalitních a propracovaných modelů.
Od 01.08.2018 naše společnost oficiálně spadá pod novou společnost ADIES Smarties s.r.o. V tomto případě se pro naše zákazníky nic nemění a neustále se budeme snažit poskytnout ty nejlepší služby a servis.

Garantujeme 100% bezpečný nákup!