DOOGEE

18 položek celkem

Značka Doogee rozšířila český trh s mobilními telefony o své produkty již v roce 2013, kdy byla také založena. DOOGEE Mobile Limited Company je čínsko - španělský výrobce mobilních telefonů a již v roce 2015 patřily produkty této společnosti ve Španělsku k těm nejprodávanějším.

Mobilní telefony Doogee se mohou pyšnit svou vysokou kvalitou, kterou hravě strčí do kapsy i smartphony vyhlášených značek. A jelikož veškeré zařízení vyrábí s ohledem na co nejnižší nákladovost, je jejich cena téměř neuvěřitelná. Obávat se však nemusíte, opravdu se jedná o vychytané mobilní telefony, které vám nabídnou příjemné uživatelské rozhraní, originální design a také kvalitu, která jejich cenu naprosto převyšuje.

Uživatelsky nejoblíbenějšími a nejlépe hodnocenými jsou pak modulární mobilní telefony Doogee S90, které nabízejí celou řadu přídavných modulů (herní modul, modul pro noční vidění, modul s přídavnou vysokokapacitní baterií nebo modul s vysílačkou) a také pohodlné bezdrátové nabíjení. V pozadí ovšem ani dnes nezůstávají jejich předchůdci Doogee S70 a Doogee S80. Smartphony Doogee se zkrátka pyšní tolika nadstandardními funkcemi, že se jim jejich marketingově propagovaná konkurence jen stěží vyrovná.