Ulefone

25 položek celkem
ulefone 2.2
6 198 Kč
uleFone S9 Pro
Novinka Tip
uleFone S9 Pro
Vyprodáno
2 365 Kč
uleFone Armor Mini
2 650 Kč
uleFone Power 5
Novinka Tip
6 650 Kč
uleFone Mix
UleFone Mix
Vyprodáno
od 3 100 Kč
uleFone Armor 2
5 997 Kč
uleFone Gemini
uleFone Gemini
Vyprodáno
4 890 Kč
uleFone Tiger
Akce Tip
UleFone Tiger
Vyprodáno
od 2 890 Kč
Nahoru
Další produkty

Ulefone je poměrně mladá čínská značka zabývající se výrobou mobilních telefonů, která se na našem trhu objevila teprve před pár lety. I za tak krátkou dobu působení si však našla celou řadu příznivců a jejich chytré mobilní telefony mohou s naprostým nadhledem konkurovat i mnohem dražším produktům vyhlášených značek.

Značka Ulefone vznikla již v roce 2005 a zaměřovala se především na vývoj kvalitních OEM smart telefonů pro ostatní značky, jako jsou Philips nebo Elephone, který taktéž najdete v naší nabídce. V roce 2014 však začali se samotnou produkcí mobilních telefonů pod svou značkou Ulefone. Během těchto 5ti let urazili velký kus cesty a dnes mají v nabídce smartphony Ulefone špičkové kvality, které se pyšní celou řadou vychytávek, funkcí nebo doplňků.

Mezi nejoblíbenější produkty této značky patří určitě extrémně odolné mobilní telefony z řady Ulefone Armor, které jsou navrženy pro náročné outdoor podmínky a jejich výdrž baterie vám vyrazí dech. Elegantní variantou jsou pak mobilní telefony Ulefone Power, které ovšem svými parametry vůbec nezaostávají.