uleFone Power 3

uleFone Power 3Vynikající řemeslný a umělecký design, který zvyšuje zážitek z telefonu, to je nový uleFone Power 3. Ten zároveň nastavuje nový standard pro styl mobilních telefonů. Konstrukce uleFone Power 3 je zpracována nejmodernější technologií NCL (laser řezaná a opracovaná kovová konstrukce), díky které vypadá velice atraktivně a zároveň máte pocit, že v ruce držíte velice propracovaný mobilní telefon. Navzdory elegantní kovové konstrukci uleFone Power 3 nabízí minimální rozměry a extra malou tloušťku.

Velká baterie je spojena taktéž s velkým displejem. Oslnivý 6.0" palcový displej s FullHD rozlišením a ve formátu 18:9. Tímto by se dal charakterizovat nový displej pro uleFone Power 3, který vytváří plnohodnotný zážitek a díky FullHD rozlišení 2160 x 1080. Displej pro uleFone Power 3 je chráněn 4. generací Corning Gorilla Glass, která je 2x tvrdší než konkurenční skla. Díky tomuto nabídne vylepšenou ochranu proti pádům, nárazům a poškrábání. Na displej uleFone Power 3 je radost pohledět

uleFone Power 3 napájí přímo obrovská baterie o kapacitě 6080mAh, která posouvá mobilní telefon na zcela novou úroveň. Díky podpoře 3A rychlonabíjení budeme mít nabito za pouhých 120 minut. Baterie Vám poskytne dostatek energie pro využití 8mi jádrového procesoru MTK6763 s frekvencí 2.0Ghz, které je spárována s obrovskou paměti 6GB RAM. UleFone Power 3 se pyšní nálepkou První procesor řady Helio P23 na světě.

4 kamery, dvě na zadní straně telefonu a dvě vepředu. Kombinace fotoaparátů 21Mpx a 5Mpx na zadní straně Vám přináší neobvyklé potěšení z fotogafování. Obě kamery tím pádem vytvářejí obraz s dokonale ostrým popředím a lehce rozmazaným pozadím. Abyste získali i stejně kvalitní Selfie fotografie, tak je uleFone Power 3 vybaven taktéž dvojicí kamer na přední straně displeje. Hlavní kamera o rozlišení 13Mpx, které zaručuje dokonalou ostrost fotografie, druhá pak o rozlišení 5Mpx, která se stará o bokeh efekt.

uleFone Power 3  běží na Android 8.1 Oreo, který je rychlejší a výkonnější neý jeho předchůdce. Horkou novinkou, kterou je uleFone Power 3 vybaven je Face ID. S revoluční identifikací obličeje nyní můžete telefon odemknout jediným pohledem. Jakmile rozsvítíte obrazovku, identifikátor rozezná Váš obličej a odemkne Váš telefon. Pro usedlejší uživatele uleFone Power 3 disponuje stále čtečkou otisku prstů, díky které získáte taktéž bleskové odemčení telefonu.
Pro milovníky hudby uleFone Power 3 je vybaven taktéž pokročilým Hi-Fi čip setem. Nezávislý Hi-Fi čipset vám nabídne jedinečnou kvalitu zvuku, jasně definované basy, středy a výšky. Nejnovější technologie USB typu C samozřejmě nesmí chybět. Díky USB typu C můžete rychleji přenášet data, správně zapojit kabel (obě strany jsou ty pravé), aniž byste museli přerušit spojení. uleFone Power 3 je i pořádně vybaven, mezi základní patří G-sensor, P-Sensor, L-sensor, Gyro, Compass, Fingerprint Sensor, Touch Sensor a podpora CZ 4G LTE o frekvencích 2100/1800/2600/900/800(B1/3/7/8/20)