Novinky uleFone 08/2018

ALL3

Blíží se konec prázdnin, ale i tak nezahálíme. Kdo by si chtěl na začátek školního roku dopřát nový telefon, tak pro něj přichází ta správná doba. UleFone opět připravilo spoustu novinek do jeho řad. Mezi stálice v parádní výdrži díky obrovské baterii patří řada Power, která odstartovala modelem Power 1. Nyní již prodáváme model Power 5, který se taktéž jako jeho předchůdci těší velké oblibě a to především díky kapacitě baterie, která činí 13000mAh, dále bezdrátovému nabíjení, obřím 6.0" Displejem s 1080p Full HD+ (2160 x 1080 pixels) rozlišením a 6 GB RAM operační paměti a 64 GB ROM uživatelské paměti. Podpora CZ 4G LTE je samozřejmostí.
Značka se snaží jít s dobou a na základě tohoto byl vytvořen model uleFone X. Jak jde vidět na první pohled, jedná se o mobilní telefon s minimálními rámečky a výřezem na displeje. UleFone X nezahálí ani v parametrech a tak nabízí 5,85" IPS LCD Displej 720p HD+ (1512 x 720 pixels), 4 GB RAM, 64 GB ROM, Android 8.1 a taktéž velice slušnou baterii o kapacitě 6080mAh. UleFone X je taktéž designově velice vydařeným kouskem.
To poslední na konec. Nyní se chystá uvolnit model do řady obrněných telefonů a to model Armor 5. Taktéž jako řada Power i Armor se těší velké oblibě. UleFone Armor 5 nabídne jako první odolný telefon splňující specifikaci IP68 výřez na displeji. Parametry jsou opravdu skvělé, 4GB operační paměti, 64GB úložného místa, duální fotoaparát, čtečku otisku prstů, USB C a mnoho dalšího.
Přichází opravdu spousta novinek, kterých se nemůžeme dočkat.