UleFone Metal Smartphone 2016

Ve zkratce. Celokovové tělo ze slitiny hořčíku a hliníku, 8 jádrový procesor, 3 GB RAM a 16 GB ROM, 13 MPix Sony IMX149, Android 6.0 Marshmallow a podpora českých pásem LTE.

Flipové pouzdro a temperované sklo zdarma.

Jak již sám název UleFonu napovídá, Metal má celokovové tělo ze slitiny hořčíku a hliníku. Toto tělo je opracováno CNC frézováním. Na čelní straně přístroje najdeme 2.5D Gorilla Glass sklo. Přední strana je mírně zaoblena a toto zaoblení koresponduje s mírným prohnutím těla. Na základě toho dodává uživatelům pocit pevného uchopení a jednolitého designu.

1

Ulefome Metal pohání osmi jádrový procesor MT6753, který disponuje 3 GB RAM a 16 GB ROM. O grafiku se postará Mali-T720 GPU, která se zobrazuje na displeji o úhlopříčce 5 palců a HD rozlišení. Hlavní zadní fotoaparát má rozlišení 8 MPix, které je interpolováno na 13 MPix se snímačem Sony IMX149 a pěti čočkami. Předinstalovaná aplikace, nabízí použití manuálního režimu při focení, takže bude možno nastavit expozici, ISO, vyvážení bílé a případně je následně korigovat.

2

Metal disponuje čtečkou otisků prstů, která bude podporovat až 5 otisků, z nichž každý může být použit pro otevření jednotlivých nadefinovaných aplikací. Baterie má kapacitu 3050 mAh a operačním systémem je Android 6.0.

 3

UleFone Metal prodáváme ve třech barevných variantách a to konkrétně, šedá, stříbrná a černá, přičemž černá a šedá má černý přední panel a stříbrná bílý. Celý tenhle lákavý komplet u nás můžete objednat za 3.740Kč včetně DPH. K telefonu doporučujeme taktéž Flipové Pouzdro a Temperované sklo.

4