uleFone Power 2

Ulefone představil svůj původní Power model a na letošním Mobile World Congress v Barceloně, spolu s první generací představil čínský výrobce prototyp modelu 2. generace, který se zdá být po designové stránce velice vydařený.

Ulefone-Power-2-764x547x

Ulefone Power 2 je další telefon s obří baterií, která se chlubí kapacitou 6050mAh, ale tentokrát se v Ulefone zaměřili trochu víc na design a povrchovou úpravu. V propagačním videu, které se objevilo na oficiálním YouTube kanálu společnosti, tak vidíme Power 2 s celokovovým tělem, zaoblenými hranami a 2.5D FULL HD displejem o velikosti 5,5 palce. V uleFone dbali taktéž na hardwarové parametry. Mezi ty hlavní patří: procesor MTK6750T 1.5GHz,Octa, dále 4GB RAM, 64GB ROM nechybí čtečka otisku prstů, informační LED dioda a samozřejmě podpora všech CZ LTE pásem. Zadní kamera má rozlišení 13.0MPx ( SW 16.0MPx )
a přední kamera 8.0MP ( SW 13.0MP ).

POWER-2

Další specifikace a změny u Ulefone Power 2 zahrnují ochranu Corning Gorilla Glass 3 a rozhodnutí přestěhovat čtečku otisků prstů ze zadní strany na přední. Můžeme se těšit na barevné provedení: černá, zlatá a šedá.