UleFone Tiger již brzy u nás

UleFone  představilo nový smartphone, za skvělou cenu 3750 Kč přitom přináší například celokovové tělo s velkým 5,5palcovým displejem či slušnou 4200 mA baterii.

Jméno není zrovna orignální,
ale je to docela trefným – cenově dostupný phablet chce rozhodně útočit na ostatní.  V luxusním celokovovém těle je vybaven velkým 5,5″ HD displejem, čtyřjádrovým procesorem od MediaTeku, 2 GB RAM pamětí, 16 GB úložištěm se slotem na microSD karty či Androidem 6.0 Marshmallow.

Čtečka nebo plnohodnotné LTE
Ve výbavě telefonu Ulefone Tiger nechybí ani některé moderní vychytávky, jako třeba čtečka otisků prstů na zádech zařízení, dále pak samozřejme plnohodnotné LTE včetně podpory evropských pásem 800 a 900 MHz. Na "zádech Tigra" je připravený hlavní 8 Mpx fotoaparát se softwarovou interpolací na 13 Mpx rozlišení spolu s dvoutónovým bleskem. Pro focení selfie využijete 5 Mpx snímač taktéž interpolovaný, tentokrát na 8 Mpx. Z konektivity nechybí Bluetooth 4.0, Wi-Fi či GPS. Velmi slušnou dvoudenní výdrž pak čínský výrobce slibuje díky integrované baterii s kapacitou 4 200 mAh.

Cena a dostupnost
Nový chytrý telefon Ulefone Tiger se začneme prodávat již v nejbližších dnech, a to za cenu 3750Kč.

Podrobnější specifikace naleznete v kartě produktu - UleFone Tiger

tiger